Dejan Đinović, privođenje / - FOTO: LAZAR RUžIć/DAN
03/04/2025 u 16:18 h
Željka BojanićŽeljka Bojanić
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Ubistvo u Zeti: Istražni sudija odredio pritvor za Đinovića

Istražni sudija podgoričkog Višeg suda odredio je pritvor od 30 dana za Dejana Đinovića.

Dvadesetpetogodišnji Dejan Đinović, osumnjičen je da je u Zeti hicem iz pištolja usmrtio Zorana Nikolova (44), koji se ranije prezivao Ajković.

- Sudija za istragu je, nakon saslušanja okrivljenog D.Đ, istom, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo teško ubistvo i nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih naprava, odredio pritvor po pritvorskim osnovima iz cl. 175 st.1 tač.1,2,4 ZKP-a. Pritvor po ovom rješenju može trajati najduže mjesec dana - saopštila je za portal Dan Ivana Vukmirović, samostalna savjetnica za odnose s javnošću podgoričkog Višeg suda.

(FOTO) Osumnjičenom za ubistvo u Zeti određeno tužilačko zadržavanje

Podsjećamo, kako su saopštili ranije iz Uprave policije, u nastavku aktivnosti sluzbenika Uprave policije na lociranju osumnjičenog za krivično djelo ubistvo, na teritoriji opštine Zeta od strane službenika Odjeljenja bezbjednosti Podgorica uhapšen D.Đ. osumnjičeni za krivično djelo ubistvo na štetu Z.N.

Policijski službenici su, nakon ubistva, uspostavili blokadu grada kao i državne granice u cilju sprečavanja bjekstva osumnjičenog.

 

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
    
Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог
24. april 2025 18:08