Branislav Radičević, odbornik Pokreta Evropa sad u Skupštini Glavnog grada
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Radičević: DPS i Pokret za Podgoricu računaju da će napadima na Injac i PES prikriti sopstveno rasulo
Kako ne mogu da srede svoje dvorište i izaberu političku žrtvu koju čeka siguran poraz na predstojećim lokalnim izborima, DPS i Pokret za Podgoricu računaju da će napadima na gradonačelnicu Injac i PES uspjeti da sakriju sopstveno rasulo u kome se nalaze, kazao je odbornik Pokreta Evropa sad Podgorica Branislav Radičević.
- Ako DPS vjeruje u ono što inputira PES-u, znači li to da danas priznaju kako su Miomir Mugoša, Slavoljub Stijepović i Ivan Vuković u ime DPS-a loše vodili upravu Glavnog grada - navodi Radičević.
Takođe, kako je kazao. njihovi koalicioni partneri iz Pokreta za Podgoricu da su ubijeđeni u rezultate i uspjehe svojih kadrova u Glavnom gradu, ne bi tražili predizbornu koaliciju i unaprijed pristajali da se sakriju iza nosioca liste neke druge partije.
- Koliko su građani zadovoljni radom Pokreta za Podgoricu, a i predsjednikom Milatovićem koji ih je gurnuo u koaliciju sa DPS-om, imaće priliku ubrzo da se uvjere - dodaje.
Jasan je bio motiv DPS-a da se nakon godinu dana skrati mandat Skupštini Glavnog grada, a još je jasnije ko im je pomogao da taj plan realizuju i na koga DPS računa i nakon izbora, poručuje u saopštenju.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU