Dajković Vujoviću: Relaksiraj se, ne postoji šansa da se vratite na vlast

Vladislav Dajković

foto dan portal
DAN portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Dajković Vujoviću: Relaksiraj se, ne postoji šansa da se vratite na vlast

Predsjednik Slobodne Crne Gore Vladislav Dajković odgovorio je lideru Evropskog saveza Ivan Vujović.

- Iako pokušavam da razumijem opsesiju “Evropskog saveza” sa mojim likom i djelom, smatram da su ovakvim neukusnim napadima odavno prešli granicu zdravog razuma.  Za godinu dana rada u Podgorici ja nisam uradio ništa nažao bilo kome, niti sam pronevjerio jedan jedini euro, niti sam bio dio neke afere, niti sam vršio progon radnika koji imaju drugačije političke afinitete od mojih- naveo je Dajković.

Dajković dodaje da je pomogao mnogim građanima Podgorice, učestvovao u humanitarnim akcijama, izlazio na teren gotovo svakog dana, naravno sve u skladu sa svojim nadležnostima.

Vujović: Evropski savez spreman izaći na crtu Mandićevom savezu

- Pozivam gospodina Vujovića, zajedno sa drugim funkcionerima Evropskog saveza, da konačno shvate da i Vladislav Dajković ima pravo da živi i radi u gradu kom je rođen, ma koliko se njima moj politički stil ne sviđao.  Najzad, nisam ja kriv što su oni izgubili prethodne izbore sa preko trideset hiljada glasova razlike. To je bila volja građana Podgorice i siguran sam da se ta volja ni ovog puta neće promijeniti, tako da savjetujem gospodinu Vujoviću da se relaksira jer ne postoji šansa da se vrati na vlast- navodi se u saopštenju.

 

 

 

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

IZBOR UREDNIKA