Vladimir Joković
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Joković: Svi koji su dio bilo koje kriminalne organizacije treba da se nađu iza rešetaka
Prekretnica nastala 30. avgusta kada je osvojena sloboda, naveo je lider SNP-a
Potpredsjednik Vlade Crne Gore i lider SNP-a Vladimir Joković pozdravio je današnju akciju SPO-a i SDT-a i poručio da građani Crne Gore žele pravdu i vladavinu prava.
- Ogromni broj građana Crna Gore pozdravlja borbu naših institucija protiv kriminala i mafije i želi pravdu. Čestitke stižu i sa adresa naših ključnih međunarodnih partnera koji nam i pomažu u toj borbi. I neka se zna - svi koji su dio bilo koje kriminalne organizacije, svi oni koji su se bavili švercom droge, cigareta treba da se nađu iza rešetaka. Jer Crna Gora mora biti zemlja u kojoj su svi jednaki pred zakonom, kao što Ustav nalaže, rekao je Joković.
On je dodao da je prekretnica nastala 30. avgusta kada je osvojena sloboda.
- Od 30. avgusta na ovamo Crna Gore ide ka progresu u pogledu popravljanja životnog standarda i u pogledu dostizanja demokratskih ideala u funkcionisanju našeg društva i države, a posebno dobre rezultate imamo u polju borbe protiv mafije. Nastavljamo istim tempom ka progresivnoj i demokratsko Crnoj Gori, poručio je Joković.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU