Foto: VLada CG

Abazović i Adžić

-FOTO: VLADA CG
DAN portal

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Stigla potvrda iz Vlade: Abazović i Adžić vodiće ministarstva vanjskih poslova i odbrane

U saopštenju je navedeno da je Abazović, u skladu sa Zakonom o državnoj upravi, donio odluke o određivanju rukovodilaca pomenutih resora

Iz Vlade Crne Gore jutros je potvrđeno da je za rukovodioca Ministarstva odbrane određen ministar unutrašnjih poslova Filip Adžić, dok će radom Ministarstva vanjskih poslova rukovoditi predsjednik Vlade Dritan Abazović.

U saopštenju je navedeno da je Abazović, u skladu sa Zakonom o državnoj upravi, donio odluke o određivanju rukovodilaca pomenutih resora. 

Podsjetimo, Skupština je u petak, na predlog premijera, smijenila ministra vanjskih poslova Ranka Krivokapića i ministra odbrane Raška Konjevića.

Skupština je sa 41 glasom smijenila dvojicu ministara,  Abazović je u obrazloženji naveo da je njihovo djelovanje u kontinuitetu odstupalo od rada 43. vlade.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

IZBOR UREDNIKA