
Srpski kreator Saša Vidić, poznat po tome što nema dlake na jeziku, "opleo" je po svojoj bivšoj prijateljici Svetlani Ceci Ražnatović, kazavši za nju da nema svoje mišljenje i da samo mudruje.
Na pitanje kako komentariše odlazak Jelene Karleuše i dolazak Cece u žiri Zvezda Granda, Saša kaže da je to "kao kad nisi više saveznik sa Amerikom, nego sa Sjevernom Korejom".
- Nikako mi se to ne sviđa. Gledam, ali po navici. Ceca nema svoje mišljenje i mudruje. Njenim dolaskom šou je izgubio veliko tržište Hrvatske i Bosne jer znamo ko joj je bio muž- dodaje Vidić.
Otkrio je zašto su se Ceca i Aleksandar Milić posvađali.
- Njihov problem je nastao posle koncerta na Ušću. Posvađali su se oko raspodjele para od koncerta. Ona je smatrala da treba da uzme više, a on drugačije. Oboje su dobili i neka super kola i sve je bilo cici-mici. Posle toga smo išli u Bugarsku, gdje je ona pjevala. I u hotelu njih dvoje su se pokačili oko para. To je bilo u njenom apartmanu. I tad su prekinuli saradnju. Ma, koliki ološ moraš da budeš da te čak i sa sahrane otjeraju- kazao je Saša, podsjetivši na nemile događaje sa sahrane Marine Tucaković.
On tvrdi da je Damir Handanović, sadašnji Cecin producent morao da sinu Marine Tucaković, Milanu Laći Raduloviću vrati novac i to 50.000 eura.
- Ceca je uzimala pjesme, nije plaćala. Damir je uzimao tekstove od Marine kad je već bila bolesna i prodavao trećerazrednim pjevačicama sa pričom da im je sve to Marina napisala. Te pare je uzimao za sebe. Ali su morali da vrate- zaključio je Vidić.
Коментари (0)
Оставите свој коментар