Dani Velbek strijelac za pobjedu Brajtona / -FOTO: TWITTER/PREMIERLEAGUE
06/10/2024 u 20:01 h
Davor KatićDavor Katić

Brajton za 18 minuta u nastavku režirao veliki preokret protiv Totenhema

Sjajna utakmica na zatvaranju sedmog kola Premijer lige

Bio je Totenhem u dobroj formi, imao nakon prvih 45 minuta dva gola prednosti na gostovanju u Brajtonu i koračao ka trećoj vezanoj pobjedi, ali je u nastavku prosuo sve i ostao praznih šaka na zatvaranju sedmog kola Premijer lige.

"Galebovi" su za samo 18 minuta igre u nastavku režirali preokret i slavili sa 3:2, a redom su mrežu "pjevaca" pogađali Minteh u 48, Ruter u 58. i Velbek u 66. minutu.

Za treći trijumf i veliko slavlje izabranika Fabijana Hircelera i za očaj menadžera Totenhema Ejndža Postekoglua, čiji tim na reprezentativnu pauzu ide kao devetoplasirani sa 10 bodova na kontu, osam manje od vodećeg Liverpula

Rezultati 7. kola (danas): Aston Vila - Mančester junajted 0:0, Čelsi - Notingem forest 1:1 (0:0) (Madueke 57 - Vud 50), Brajton - Totenhem 3:2 (0:2) Minteh 48, Ruter 58, Velbek 66 - Džonson 24, Medison 37).

06. oktobar 2024 20:03