Sutjeska slavila protiv Ulcinjana / -FOTO: DAN/SRđAN BOLJEVIć
14/09/2024 u 20:55 h

Konačno pravi Mornar, Sutjeska bolja od Otranta

Fudbaleri Mornara konačno su pokazali pravo lice

Vicešampion Crne Gore je upisao prvu pobjedu u sezoni, slavili su izabranici Zorana Đuraškovića protiv Arsenala sa ubjedljivih 4:0. Trifunović je u 2. minutu doveo Barane u vođstvo, a onda je na scenu stupio Boban Đorđević, koji je tri puta tresao mrežu rivala. Bio je strijelac u 47, 57. i 77. minutu.

Promjena trenera donijela u Sutjesci dala je rezultat - Nikšićani su na Starom aerodromu pobijedili ekipu Otrant Olimpik sa 3:1. Kalezić je u 16.minutu Nikšićane doveo u vođstvo, dva minuta kasnije izjednačio je Valentin Rudović, ali je prednost četi trenera Milije Savovića vratio fantastičnim pogotkom Nikola Janjić u 33.minutu. Tačku na pobjedu Sutjeske stavio je Đurković u 60.minutu.

Rezultati

Mornar – Arsenal 4:0 (Trifunović 2, Đorđević 47, 57, 77)

Otrant Olimpik – Sutjeska 1:3 (V. Rudović 18 - Kalezić 16, Janjić 33, Đurković 60)

Jedinstvo Franca – Dečić AdmiralBet 1:1 (Bošnjak 48 – Augusto 40)

Bokelj SBBet – Petrovac 0:1 (Kastanjeda 5)

Utakmica Jezero – Budućnost igra se sjutra.