24/08/2024 u 21:10 h
D.B.D.B.

Levandovski Barselonina garancija za pobjede

Katalonci ostvarili drugi trijumf u Primeri

Nijesu fudbaleri Barselone imali lake rivale u prva dva kola španske La Lige, a i izdanja izabranika Hansija Flika bila su daleko od blistavih. Međutim,što je najbitnije pamte se dvije pobjede i maksimalan učinak.

Nakon što je u prvoj rundi bila bolja od Valensije na gostovanju, "blaugrana" je slavila i na svom "Monžuiku" protiv Atletik Bilbaa 2:1(1:1).

Vođstvo Barseloni u 24. minutu donio je fantastičnim šutem sa distance Jamin Jamal. Ipak, da pobjednik bude odlučen u nastavku pobrinuo se Oihan Sancet, koji je u 42. minutu realizovao jedanesterac.

Za ostanak bodova u Kataloniji najzaslužniji je Robert Levandovski, koji je trećim pogotkom u sezoni na 15. minuta prije isteka regularnog toka postavio konačnih 2:1.

U premijernom okršaju današnjeg programa Osasuna je bila bolja od Majorke rezultatom 1:0.

Od 21:30 sastaće se Espanjol-Real Sosijedad, te Hetafe i Rajo Valjekano.

09. septembar 2024 20:20