Данијел Малдини / - Фото: Твитер
25/09/2021 u 16:54 h

Малдини јуниор погодио, Милан славио против Специје

Фудбалери Милана савладали су Специју у гостима са 2:1 у мечу шестог кола италијанске Серије А

Милан је тако забиљежио пети тријумф у сезони уз један реми, а Специја сада има један реми, једну побједу и четири пораза.

У прво полувремену нешто опаснији је био Милан, али није било великих прилика.

Гости су до вођства дошли у 48. минуту када је погодио син легендарног Паола Малдинија, Данијел, на асистенцију Пјера Калулуа.

Имала је и Специја своје шансе, пријетио је и Милан након гола, али су се домаћи радовали у 80. минуту када је погодио Данијеле Верде и донио реми свом тиму.

Ипак, Милан се брзо опоравио након шока и стигао до новог вођства у 87. минуту када је погодио Браим Дијаз на додавање Салемахерса.

Након овог тријумфа Милан има 16 бодова и тренутно је лидер на табели, али је Наполи други са бодом мање, али и утакмицом мање.

Специја има четири бода и налази се на 17. мјесту.

25. april 2024 10:02