Други реми Сутјеске у три кола / - фото: Дан/Жељко Шапурић
19/09/2021 u 19:53 h
ДАН порталДАН портал

Петровчани зауставили лидера

Сутјеска други пут ремизирала у новој сезони Прве Телеком црногорске лиге

Лидер Сутјеска, ремизирала је са фудбалерима Петровца 0:0 у осмом колу Прве Телеком црногорске лиге.

Никшићани су на старту имали теренску инцијативу, а гости изгледније прилике.

Марко Миличковић у деветом минуту, искоса са 16 метара шутирао тик поред супротне стативе.

Искусни Петар Вукчевић је неколико минута касније са ивице казненог простора шутирао право у Владана Гиљена.

Чекало се 36 минута на прву, уједно и једину озбиљнију шансу домаћих на мечу.

Након аута са десне стране се одлично у шеснаестерац убацио Аугусто и дијагоналом погодио унутрашњи дио лијеве стативе.

Потом су и Петровчани имали стопостотну шансу, али се Балша Боричић није снашао испред Гиљена, који је одбио један опасан шут са 15 метара.

У 44. минуту је Никола Jaњић покушао са дистанце да матира Љубомира Ђуровића.

Голман Петровца је био сигуран.

Било је уједно то све виједно помена на стадиону крај Бистрице, пошто се након одора играло углавном између два шеснаестерца.

У току је меч Дечић - Морнар.

На полувремену утакмице у Тузима је такође на снази најнепопуларнији резултат у фудбалу.

Језеро је у петак изненадило екипу Будућности у Подгорици (0:1).

У суботу је Рудар савладао Зету у Пљевљима након шест година (2:0), док је Искра након великог преокрета побиједила Подгорицу (4:2).

26. april 2024 07:23