Вердер киксао на старту / - NORDPHOTO GMBH/GUMZMEDIA
07/08/2021 u 22:31 h
Портал ДанПортал Дан

Вердер се обрукао против трећелигаша, рану досолио Келер голом са пола терена

Стријелац поготка био је резервиста Свен Келер, који се одлучио на ударац са дистанце и погодио, лобовавши истрчалог Зетерера

На старту такмичења у Купу Њемачке већ се догодило изненађење. Екипа трећелигаша Оснабрика савладала jе доскорашњег Бундселигаша, Вердер из Бремена са 2:0.

Да брука по Вердер буде већа, потрудио се голман Михаел Зетерер примивши гол у последњем минуту надокнаде са више од пола терена.

Стријелац поготка био је резервиста Свен Келер, који се одлучио на ударац са дистанце и погодио, лобовавши истрчалог Зетерера.

Тиме jе само потврдио триjумф домаћина коjи jе од 45. минута водио голом Мориса Трапа.

Остали фаворити нису имали проблема, Штутгарт, Аугсбург, Баjер Леверкузен, Хановер и Лаjпциг прошли су даље.

01. maj 2024 01:37