Играчи Будућности / - Фото: КК Будућност
25/01/2022 u 22:21 h

Будућност немоћна против Дубљевића и другова, стотка Валенсије

Кошаркаши Будућност Волија поражени су на гостовању Валенсији 103:76 у мечу 11. кола Еврокупа

Тим Александра Џикића забиљежио је тако други узастопни ппораз у овом такмичењу након што је прошле седмице у Подгорици славио Улм.

Од старта меча Валенсија је била бољи ривал и прву четвртину добила резултатом 25.17, а домаћи тим је у другом периоду додао гас увећао предност и на полувремену водио 53:33.

У другом полувремену Валенсија је одиграла рутински и на крају дошла до сигурне и убједљиве побједе.

У екипи Валенсије добру партију је пружио црногорски центар Бојан Дубљевић који је постигао 10 поена и по четири скока и асистенције. Шпанску екипу предводио је Мартин Хермансон са 16 поена.

Код Будућности су се истакли Владимир Мицов и Џастин Кобс са по 15 поена.

Будућност сада има скор од седам побједа и четири пораза, док Валенсија има једну побједу више.

16. april 2024 23:14