
Planirano okupljanje košarkaša koje je želio da testira novi selektor Srbije Svetislav Pešić otkazano je zbog zdravstvenih problema popularnog Karija.
Selektor „orlova” je završio u bolnici.
– Zdravstveno stanje selektora Pešića je stabilno, ali ima akutno zapaljenje grla koje zahtijeva da se što prije podvrgne bolničkom tretmanu. Zbog toga će već danas biti primljen u Klinički centar Srbije – prenio je KSS izjavu doktora Dragana Radovanovića.
Direktor reprezentacije Srbije Dragan Tarlać je izrazio zahvalnost svim klubovima i igračima koji su se odazvali pozivu na kontrolne treninge.
– Želim da se u ime reprezentacije i kompletnog Košarkaškog saveza Srbije zahvalim svim igračima koji su se uprkos zgusnutom takmičarskom rasporedu odazvali pozivu na kontrolne treninge. Takođe, želio bih da iskažem i veliku zahvalnost upravama i trenerima klubova iz kojih reprezentativci dolaze na izvanrednoj saradnji i iskazanoj spremnosti na prilagođavanje profesionalnih obaveza potrebama nacionalnog tima – naglasio je Tarlać.
Коментари (2)
Оставите свој коментар