Јадран максималан, први пораз Приморца / - фото: ВПСЦГ/Крсто Вуловић
09/11/2021 u 20:11 h
ДАН порталДАН портал

Бокељски дерби ријешен у првом полувремену

Јадран – Приморац 8:5 (3:0, 3:1, 1:3, 1:1)

Базен: „Драган Трифуновић” у Будви. Судије: Станко Ивановски (Херцег Нови) и Петар Абрамовић (Котор). Играч више: Јадран 9 (3), Приморац 8 (2). Петерци: Јадран 1 (1).

ЈАДРАН: Ђуровић (девет одбрана), Вујичић, Вучуровић, Обрадовић, Вујовић 2, Д. Радовић 2 (1), Муришић, Гардашевић 1, Мускат 1, В. Радовић, Сладовић, Петковић 2, И. Радовић, Стевовић.

ПРИМОРАЦ: Краљ (девет одбрана), Драшковић 1, Пауновић 1, Гопчевић, Јановић, Вукасовић, Шекарић 1, Вукшић, Станојевић 1, Баштрица, Матковић, Кривокапић, Исљамовић, Вучковић 1.

Ватерполисти Јадрана савладали су Приморац у трећем колу Купа Црне Горе и са максималним учинком завршили први полуфинални турнир у Будви.
Пресудили су стартних 6:0 Новљана.
Которани су први гол постигли преко Вука Драшковић, тек осам секунди прије истека првог полувремена.
Изабраници Ранка Перовића су у другом полувремену заиграли боље, поготово у одбрани, нису дозволили ватерполистима са Шквера да 12 минута и 25 секунди затресу мрежу, пришли су на 4:7, али је за нешто више фалио бољи напад и повријеђени Аљоша Мачић.
28. april 2024 14:17