Са меча између Будућности и Борусије / - Фото: ЖРК Будућност
13/02/2022 u 17:29 h

Конац дјело краси - Будућност преокренула у финишу и савладала Борусију у Дортмунду

Рукометашице Будућности савладале су на гостовању Борусију у Дортмунду 34:30 у мечу 13. кола Лиге шампиона

Изабранице Бојане Поповић одиграле су добар меч и дошле до другог тријумфа у елитном такмичењу.

Имао је домаћи тим предност од старта, али је она максимално износила један гол. Успјевала је и Будужност да поведе, једном имала плус један, 16:15, али еј Борусија на полувремену водила 18:16.7

Имао је домаћи тим предност у првом дијелу другог полувремена 23:20, али је Будућност успјела да преокрене и поведе 25:24.

То је подгоричком саставу улило додатно самопоуздање, па је Будућност одлично одиграла финиш утакмице и дошла до побједе.

Будућност је сада на скору од двије побједе и 11 пораза, док је Борусија на скору од четири побједе, осам пораза и једаног неријешеног резултата.

02. maj 2024 14:59