Odbojkašice Rudara / -FOTO: OSCG
14/04/2023 u 11:59 h

Odlučujući meč EPCG Prve lige odbojkašica između Rudara i Tempa za plasman u elitu

Domaćin na korak do povratka u elitu - u revanšu su mu dovoljna dva seta za slavlje

Odlučujući meč EPCG Prve lige odbojkašica između Rudara i Tempa odigraće u subotu u Sportskom centru "Ada" u Pljevljima.

U prvoj utakmici finala plej-ofa Rudar je slavio u Nikšiću rezultatom 3:0 i tako napravio veliki korak ka povratku u elitu. Timu iz Pljevalja su dovoljna dva seta za slavlje, dok je Tempu potrebna pobjeda 3:0 ili 3:1 da bi izborio "zlatni set" i šansu za naslov prvaka EPCG Prve lige.

Pobjednik EPCG Prve lige izboriće direktan nastup u EPCG Superligi, dok će drugoplasirana ekipa imati priliku u baražu gdje će odmjeriti snage protiv ekipe Mediterana.