Јединство - Рудар / - Фото: М.Н.
13/12/2021 u 08:30 h
Milovan NovovićMilovan Novović

Шеста побједа Бјелопољаца

У Бијелом Пољу у 11 колу Прве мушке рукометне лиге Јединство-Рудар 28:23 (12:10)

Спортка дворана: ,,Никољац''. Гледалаца: 150. Судије: Анђелина Каженегра и Јелена Вучетић (Подгорица). Седмерци: Јединство 2 (2) а Рудар 1 (1). Искључења: Јединство 4 а Рудар 6 минута.

ЈЕДИНСТВО: Зејак, Војиновић 2, Марковић, Арслановић, Кучевић 7, Варагић, Јелић 7, Љаљевић (девет одбрана), Мрдак, Ђурђевић 6, Јоксимовић 6, Кајевић.

РУДАР: Јунуз 2, Газдић 1, Јелушић 3, Гвозденовић 1, Рацковић 5, Андрић 4, Н. Матовић 1, Анђелић (осам одбрана), Мрваљевић 1, Б. Матовић, Вукас 2, Кнежевић 3.

image

Славље у свлачионици

Чета Евелина Хасановића са шестом побједом сврстава се у најпријатније изненађење првенства. Савладали су вечерас млади састав Рудара, потпуно заслужено. Гости су водили до 15 минута, кад је са два узастопна гола Едвина Кучевића, који израста у одличног играча, први пут повела домаћа екипа (7:6). Од тада су бјелопољци имали констатнно вођство и на крају лако дошли до побједе, коју су пјесмом знали да прославе у својој свлачионици.

За најбољег играча утакмице прогчлашен је Никола Јелић. Нитша за њим нијесу заостајали Данило Јоксимовић, Александар Ђурђевић и Кучевић.Још једном се на голу истакао Ирвин Љаљевић.

У тиму гостију поред голмана Божидара Анђелића истакао се и Филип Рацковић.

21. maj 2024 22:44