/ FOTO YOUTUBE NOVO JUTRO
22/08/2022 u 13:37 h
Dan portalDan portal
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Vulin: Ukoliko Hrvatska određuje put Srbije ka EU, vrijeme je da se vratimo sa njega

Evropska unija bi se morala izjasniti da li će odustajanje Srbije od potrage za pravdom biti uslov za članstvo u njoj kao što govore funkcioneri Hrvatske, rekao je Vulin

Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je potrebno da se ova zemlja na vrijeme vrati sa puta u Evropsku uniju ako joj ga određuje Hrvatska.

Povodom najava funkcionera Hrvatske da će uticati na pregovore Srbije sa EU, jer je Apelacioni sud u Beogradu potvrdio optužnicu protiv hrvatskih oficira, koji se terete da su raketirali kolonu srpskih izbjeglica na Petrovačkoj cesti, Vulin se oglasio, prenosi Avaz.

- Evropska unija bi se morala izjasniti da li će odustajanje Srbije od potrage za pravdom biti uslov za članstvo u njoj kao što govore funkcioneri Hrvatske - rekao je Vulin.

Kako je Vulin poručio, potrebno je znati da li su u EU “zločini prema Srbima dozvoljeni i da li su to te evropske vrijednosti o kojima govore, zbog kojih trebaju priznati Kosovo, ukinuti RS i uvesti sankcije Rusiji”.

Podsjetimo, predsjednik hrvatskog sabora Gordan Jandroković je tim povodom rekao da će Hrvatska koristiti pregovore sa EU kako bi Srbiji poslala poruku da takve stvari neće tolerisati.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Komentari (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Blago ukrajinskim vojnicima, a Boga mi I nasim izvestacima I novinarima! Koliko sam u nasoj stampi do sada procitao, niti jedan ukrajinski vojnik nije poginuo, jer Rusi gadjaju SAMO bolnice, decije vrtice, skole, bolnice, domove za stare,...

Blago ukrajinskim vojnicima, a Boga mi I nasim izvestacima I novinarima! Koliko sam u nasoj stampi do sada procitao, niti jedan ukrajinski vojnik nije poginuo, jer Rusi gadjaju SAMO bolnice, decije vrtice, skole, bolnice, domove za stare, megamarkete, pa cak I nocne klubove a sada su porceli I brodove sa zitom.
Znaci, vojska Ukrajine je potpuno sacuvana a I tehnika.
SAMO, ne znam sta ta, ukrajinska vojska rad, kada su vec izgubili 20% teritorije
Ukrajine? Nesto tu nije u redu? Sta vi mislite?

Učitaj više
HercegNovi4s
Još nema objavljenih komentara

Ostavite svoj komentar

  1. Registrujte se ili prijavite na svoj nalog
12. april 2025 01:21