Dobra predstava na FC Caušević / -FOTO: FC CAUŠEVIĆ
19/02/2024 u 15:51 h

Pobjeda Otranta nad Brodarcem

U pripremnom meču na Fudbalskom centru Caušević u Ulcinju crnogorski drugoligaš savladao Beograđane sa 3:1 (1:1)

Fudbaleri Otranta nadigrali su i savladali u pripremnom meču na stadionu Fudbalskog centra Caušević u Ulcinju, nakon preokreta ekipu Brodarca iz Beograda.

Poveli su gosti u 14. minutu preko Vučetića, a desetak minuta kasnije izjednačenje ekipi trenera Dejana Vukićevića donio je Burzanović.

Nastavak je u potpunosti pripao Ulcinjanima, koji su preko Anđela Rudovića, koji je u 61. minutu odlično iskoristio dodavanje Vica i rezerviste Nafijua u 78. minutu došli do pobjede 3:1.

image

Odlični uslovi za igru

Ulcinjani su počeli u sastavu: Agović, Vico, Arstijepović, Burzanović, Harada, Marseni, Banović, Mugoša, V. Rudović, A. Rudović, Škrelja, a u igru su ulazili i: Krkotić, Popović, Ju, Alibegu, Sefa, Karamanaga, Joković, Nafiju.

Utakmicu je posmatralo oko 150 gledalaca, a sudio je Manojlo Sekulić iz Podgorice.

03. oktobar 2024 02:27