Štutgart silan protiv Borusije / EPA-EFE-FOTO: EPA/CHRISTOPHER NEUNDORF
14/09/2024 u 17:42 h

Poker Leverkuzena, Štutgart slavio u Menhengladbahu

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena pobijedili su na gostovanju ekipu Hofenhajma sa 4:1
Aktuelni šampion je poveo u 17. minutu golom Terija, a Bonifejs je u 30. minutu duplirao prednost svoje ekipe. Hofenhajm je do odlaska na odmor smanjio preko Beriše, ali su "farmaceuti" u nastavku postigli još dva gola i stigli do ubjedljive pobjede. Virc je u 72. minutu sa penala povisio na 3:1, a tri minuta kasnije je svojim drugim pogotkom Bonifejs stavio tačku na ovaj meč.
Frajburg je nakon preokreta savladao Bohum, Ajntraht je slavio na gostovanju u Hofenhajmu, dok je duel Lajpciga i Union Berlina završen bez golova.
Na kraju tri boda je upisao i Štutgart. Rival Crvene zvezde u Ligi šampiona pobijedio je u Menhengladbahu domaću Borusuju sa 3:1, uz dva gola Demirovića.