Kolašinke stale u poslednjoj dionici / -FOTO: DAN
06/07/2023 u 13:10 h

Porazi Kolašinki i Pljevljakinja

Domaćin katastrofalno odigrao poslednju četvrtinu (3:18) i izgubio od Prijepolja 33:46), a Pljevlja bez šansi protiv Užica (21;43)

Crnogorske ženske košarkaške ekipe - Pljevlja i Kolašin doživjele su poraze na startu 58. MOSI u Kolašinu.

Pljevljakinje nijesu mogle ozbiljnije da se suprotstave košarkašicama Užica, koje su od početka dominirale i na kraju stigle do ubjedljive pobjede - 43:21 (6:2, 17:5, 14:2, 6:12).

image

Slab otpor Pljevljakinja

Pobjednik u duelu između Kolašina i Prijepolja je odlučen u poslednjoj dionici - posle tri četvrtine rezultat je bio 30:28 za domaćina, koji je u poslednjem periodu ubacio samo tri poena, pa je poraz bio neminovan. Na kraju je bilo 46:33 (13:12, 7:3, 8:15, 18:3) za Prijepoljke.

U večernjem terminu će od 19.15 na jednom terenu igrati: Nova Varoš - Pljevlja, a na drugom Požega - Kolašin.

04. oktobar 2024 02:40