Nastavak sjutra ili titula Zvezdi / -FOTO: KLS
05/06/2024 u 23:20 h
Todor BrajkovićTodor Brajković

Novi obrt - Zvezda na terenu, domaćina nema

Iako je najavljeno da će prekinuta druga utakmica finala plej ofa između Partizana i Crvene zvezde biti nastavljena u četvrtak došlo je do novog obrta.

Kada je publika napustila dvoranu, ali i košarkaši Partizana na teren su se vratili igrači Crvene zvezde, koji su počeli da se zagrijavaju, kao i sudije, koje su dale "crno-belima" rok od 15 minuta da se pojave na terenu.

Kako u određenom roku nije bilo košarkaša Partizana sudije su odsvirale kraj. Pozdravili se sa igračima Zvezde i napustili parket. Uslijedio je pozdrav igrača Zvezde na sredini terena, a potom su i oni napustili halu.

Najvjerovatniji scenario jeste da će biti proglašena pobjeda za Crvenu zvezdu, registrovana službenim rezultatom 20:0 i biće im dodijeljen pehar.

Ostaje zvanično da se oglase čelnici Superlige Srbije i definitivno razjasne situaciju.

08. septembar 2024 02:00