Igrači Zvezde napustili teren / -FOTO: KLS.RS
05/06/2024 u 21:29 h

Prekid u "Areni" - Zvezda napustila teren

Navijači Partizana uvredljivo skandirali na račun porodice Nebojše Čovića, nakon čega je došlo do ubacivanja raznih predmeta na teren pa su gostujući igrači i sudije otišli u svlačionice

Druga utakmica finala plej ofa Superlige Srbije između Partizana i Crvene zvezde prekinuta je na 7.55 minuta prije kraja treće četvrtine kod rezultata 57:45 za "crno-bele".

Naime, nakon tajm-auta Janisa Sferopulosa, navijači Partizana su počeli sa uvredljivim skandiranjem na račun porodice Nebojše Čovića, predsjednika "crveno-belih".

Utakmica je bila prekinuta, u jednom trenutku mikforon je uzeo u ruke Uroš Trifunović, koji je zamolio navijače za sportsko i fer navijanje.

Međutim, to nije urodilo plodom, bilo je i ubacivanja raznih predmeta na teren, pa su igrači Crvene zvezde napustili teren, a ubrzo posle njih i sudijska trojka.

Igrači Partizana su ostali na terenu.

Čeka se konačna odluka delegata Srđana Stojanovića - da li će se utakmica nastaviti, da li će doći do pražnjenja dvorane...

08. septembar 2024 02:08