Takmičari iz 29 zemalja / -VUK
22/09/2024 u 19:37 h
Todor BrajkovićTodor Brajković

Tri bronze za Crnu Goru na Evropskom kupu

Crnogorska reprezentacija završila je Evropski kup u džudou u Podgorici sa četiri medalje.

Nakon jučerašnjeg srebra Jusufa Nurkovića, danas su do bronzi došla braća Nebojša i Nikola Gardašević u kategoriji do 81 kilogram, kao i Novo Raičević do 90.

Na posljednjem stepeniku ka pobjedničkom postolju stali su Jovana Mrvaljević, Stevan Nikčević i Slobodan Vukić, jer su izgubili borbe za bronze i završili kao petoplasirani.

U dvorani "Verde" je nastupilo 248 džudista iz 29 država svijeta, a ovo takmičenje je bilo generalna proba za Evropsko prvenstvo, čiji će domaćin Crna Gora biti naredne godine.

22. septembar 2024 19:38