/ - FOTO: ARHIVA
16/02/2022 u 11:31 h
DAN portalДАН портал
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Podgoričanin u stanu držao oružje

Podgorička policija je u Bulevaru Mihaila Lalića izvršila pretres stana koji koristi D.I. (50) iz Podgorice, te tom prilikom pronašla i oduzela automatsku pušku

Službenici Uprave policije su juče u Podgorici pretresom pronašli i oduzeli oružje i municiju, saopšteno je iz Uprave policije.

Podgorička policija je u Bulevaru Mihaila Lalića izvršila pretres stana koji koristi D.I. (50) iz Podgorice, te tom prilikom pronašla i oduzela automatsku pušku, lovački karabin, okvir od automatske puške i manju količinu municije različite vrste i kalibra.

Kako navode iz Uprave Policije, o događaju je obaviješten državni tužilac u Osnovom državnom tužilaštvu u Podgorici koji je naložio da se D.I. liši slobode zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu

Коментари (0)

Још нема објављених коментара

Оставите свој коментар

  1. Региструјте се или пријавите на свој налог

Izdvojeno

16. april 2025 15:49